WŁOSKI PRZEDSIĘBIORCA WYSTAWĄ ŚWIĘTUJE 10 – LECIE

Reklama

W ramach obchodów 10-lecia działalności w Radomsku, firma Whirlpool Corporation oficjalnie zainaugurowała dziś wystawę #PlacesthatMatter w Miejskim Domu Kultury w Radomsku.Otwarcie wystawy w Polsce najpierw w Radomsku nie jest przypadkowe – zauważa Fabio Pommella, prezes Zarządu Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. Projekt podkreśla istotę naszej 10-letniej działalności w Radomsku, czyli symbiozę rozwoju firmy oraz lokalnej społeczności – dodaje.

Polska jest jednym ze strategicznych krajów dla firmy Whirlpool Corporation w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka), o czym świadczy fakt, że firma jest jednym z największych amerykańskich inwestorów w kraju. Whirlpool Company Polska zatrudnia niemal 6000 osób, w tym około 1800 w radomszczańskiej strefie przemysłowej.

Po zakończeniu wystawy w Radomsku, projekt będzie prezentowany do końca sierpnia także we Wrocławiu i w Łodzi. Polska jest drugim krajem regionu EMEA, który organizuje wystawę po swojej premierze we Włoszech. – Postanowiliśmy przedstawić nasz projekt we wszystkich miastach w Polsce, w których działamy, ponieważ uważamy, że nie można osiągnąć sukcesu gospodarczego bez zaangażowania społeczności lokalnej mówi Zygmunt Łopalewski, dyrektor ds. Komunikacji korporacyjnej. Chcieliśmy pokazać zaangażowanie, wrażliwość i empatię dla naszego sąsiedztwa w kraju, który jest jednym z najważniejszych dla naszej działalności w regionie EMEA dodaje.

W otwarciu wystawy, która w MDK będzie gościć do końca lipca, oprócz kierownictwa i pracowników firmy Whirlpool uczestniczyli radomszczańscy samorządowcy.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD