Wspólny Samorząd prezentuje kandydatów oraz program. Kogo popierają na urząd prezydenta Radomska? [FOTO i VIDEO]

Reklama

Wspólny Samorząd zaprezentował swoich kandydatów w nadchodzących wyborach samorządowych. Na fotel prezydenta nie mają reprezentanta, jednak czy wyrażą poparcie dla któregoś z kandydujących kandydatów?


W poniedziałek, 4 marca Wspólny Samorząd zaprezentował kandydatów na radnych do powiatu, gmin oraz miasta. Jak zaznaczyła prezes stowarzyszenia Beata Pokora (kandydatka na wójta gminy Kobiele Wielkie, obecna starosta radomszczański) nie mają swojego kandydata na prezydenta Radomska oraz nie poprą żadnego z kandydatów.

Poza polityką istnieje życie, które pisze różne scenariusze. W tegorocznych wyborach kandydata na prezydenta Wspólny Samorząd nie będzie miał. Nie będziemy też nikogo popierać ze startujących kandydatów na prezydenta Radomska. Każdy z naszych członków i sympatyków będzie głosował według własnego uznania – mówiła Beata Pokora.

Wspólny Samorząd tworzą zwyczajni ludzie, niepopierający tego chaosu, który panuje wśród innych partii politycznych. Chcemy, żeby to się nie przekładało na nasze podwórko miejskie. Na naszych listach są koledzy, sąsiedzi, lokalni społecznicy oraz samorządowcy. Jeśli chodzi o program, to bardziej nazwałabym to wytycznymi, obszarami, jakie będą wspierać przyszli radni Wspólnego Samorządu w radzie miejskiej. I jest to wszystko to co określa i stanowi markę naszego miasta, co powoduje, że jesteśmy z tego miasta dumni, np. Dni Radomska, darmowa komunikacja miejska, nowe osiedla mieszkaniowe, współpraca z organizacjami pozarządowymi – mówiła Beata Kowalska, obecna radna miejska i kandydatka do rady miejskiej.

Wspólny Samorząd na swoich listach zgromadził około stu kandydatów do rad miasta, powiatu oraz gmin.

Wśród najważniejszych kwestii, na jakich skupi się stowarzyszenie w tej kampanii jest aktywizacja społeczna, infrastruktura społeczna oraz polityka senioralna.
Czytaj też: Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło kandydatów w nadchodzących wyborach [FOTO i VIDEO]

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD