Złote gody w Radomsku. 50 lat miłości i pierwszy taniec, raz jeszcze

Reklama

Cóż za piękna to była uroczystość. Wyciskający łzy koncert i cztery pary z półwiecznym stażem małżeńskim, wirujące bez większego pośpiechu na parkiecie sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Radomsku. Jak gdyby kolejny raz przeżywały swój pierwszy taniec.


Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie to odznaczenie, na które trzeba pracować najdłużej i jedyne takie w naszym kraju, na które pracuje się we dwoje.

Szanownym jubilatom życzymy długich i pogodnych wspólnych lat życia w jak najlepszym zdrowiu i zadowoleniu, w otoczeniu rodziny i przyjaciół, rodzinnego ciepła i miłości bliskich – życzył prezydent Jarosław Ferenc.

Medale w imieniu prezydenta RP za Długoletnie Pożycie Małżeńskie prezydent Radomska wręczył łącznie pięciu parom, z czego jedna nie była w stanie ze względów zdrowotnych uczestniczyć w uroczystości.

Medale otrzymali:

  • Irena Grabarczyk i Ryszard Grabarczyk;
  • Aurelia Jędrzejczyk i Tadeusz Jędrzejczyk;
  • Lidia Skorupa i Sylwester Skorupa;
  • Marianna Wasińska i Michał Wasiński;
  • Grażyna Borowik i Kazimierz Borowik.

Gratulacje złożyła również wiceprzewodnicząca rady miejskiej w Radomsku Jadwiga Łysik, która wręczyła jubilatom legitymacje z Kancelarii Prezydenta RP.

Po części oficjalnej jubilaci wysłuchali wzruszającego koncertu przygotowanego przez Beatę Garbarz-Hebdę i Pawła Hebdę.Czytaj też: Mieszkańcy Radomska uczcili żołnierzy wyklętych w biegu “Tropem Wilczym” [FOTO]

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD