Wyładował swoją agresję na samochodach. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia

Reklama

Policjanci zatrzymali 22-latka, który uszkodził zaparkowane w centrum miasta samochody. Dzięki zaangażowaniu mundurowych sprawca trafił do policyjnej celi. Za takie zachowanie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


W nocy 14 września dyżurny radomszczańskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na jednym z przyblokowych parkingów w Radomsku jakiś mężczyzna kopie i uderza pięściami w zaparkowane auta.

Na miejsce natychmiast został skierowany patrol policji, który zebrał od świadków niezbędne dane pozwalające na identyfikację sprawcy tego przestępstwa. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania mężczyzny – mówi młodszy aspirant Dariusz Kaczmarek z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Przy ulicy Leszka Czarnego dostrzegli osobę odpowiadającą wcześniej ustalonemu rysopisowi.

Okazało się, że jest to 22-latek mieszkający w Radomsku. Podczas rozmowy z policjantami, przyznał się do uszkodzenia dwóch pojazdów. Nie potrafił logicznie wytłumaczyć swojego zachowania. 22-latek był trzeźwy, noc spędził w policyjnym areszcie – dodaje policjant.

Straty uszkodzonych pojazdów zostały oszacowane na kwotę blisko 2500 złotych. Za uszkodzenie mienia grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.


Czytaj też: Dwie kolizje na DK 91 w Kolonii Borowiecko

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD