Wypadek drogowy w Kodrębie: trzy osoby, w tym dwoje dzieci trafiły do szpitala

Reklama

Około godz. 15 w piątek, 19 kwietnia na drodze krajowej nr 42 w miejscowości Kodrąb doszło do wypadku drogowego.


Z ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Kia 40-letnia kobieta z niewyjaśnionych na ten moment przyczyn, zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w prawidłowo jadącą Mazdę, za kierownicą której siedział 33-letni mężczyzna – relacjonuje młodszy aspirant Dariusz Kaczmarek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Kią podróżowało dwoje 11-letnich dzieci. Kierująca tym pojazdem oraz dzieci zostali przewiezieni do szpitala celem dalszych badań. Uczestnicy tego zdarzenia drogowego byli trzeźwi. Dokładne okoliczności wypadku będą wyjaśniać radomszczańscy policjanci.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności i przestrzeganie obowiązujących przepisów. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drogach zależy przede wszystkim od sam samych. Rozsądek, wyobraźnia, przewidywanie zagrożenia, trzeźwość za kierownicą, ścisłe stosowanie się do obowiązujących przepisów prawa ruchu drogowego to gwarancja bezpiecznej podróży – dodaje policjant.


Czytaj też: Kierowco, noga z gazu! Przed nami policyjne działania “Prędkość”

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD