Wypadek na Przedborskiej. 55-latek miał blisko 2 promile

Reklama

Radomszczańscy policjanci zatrzymali kolejnego kierującego pod wpływem alkoholu.


W sobotę, 21 października o godz. 18.00 dyżurny radomszczańskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło przy ul. Przedborskiej w Radomsku. Z informacji wynikało, że jeden z uczestników zdarzenia może być pod wpływem alkoholu.

 Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki hyundai 55-letni mieszkaniec Radomska nie zachował bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami i uderzył w tył pojazdu marki volkswagen.Kiedy policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego hyundaiem, okazało się, że mężczyzna miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu.

Mężczyzna natychmiast stracił prawo jazdy. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie będzie odpowiadał przed sądem. Za prowadzenie pojazdów będąc w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności – mówi młodszy aspirant Dariusz Kaczmarek, oficer prasowy KPP w Radomsku.

Każdy nietrzeźwy kierujący na drodze to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia. Policjanci apelują do kierowców o rozsadek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz ograniczone zaufanie względem innych uczestników ruchu drogowego.


Czytaj też: Wypadek w gminie Dobryszyce. Policjanci ustalają kto kierował volkswagenem

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD