Wypadek w Rożnach. Samochód uderzył w drzewo

Reklama

W miejscowości Rożny (gmina Dobryszyce) w niedzielę, 10 marca doszło do wypadku drogowego. Kierująca nie zachowała odpowiedniej prędkości i uderzyła w drzewo.


Do wypadku doszło w niedzielę, 10 marca po godz. 15.

Z ustaleń policjantów, wynika, że 35-letnia kierująca pojazdem marki audi, mieszkanka Radomska, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad samochodem, wypadła z drogi, a następnie uderzyła w płot, jak i również w drzewo – informuje młodszy aspirant Dariusz Kaczmarek z KPP w Radomsku.

Na szczęście 35-latka nie doznała poważniejszych obrażeń ciała. Kobietę z pojazdu wydobyli strażacy. Po czym zajęli się nią ratownicy medyczni z załogi pogotowia ratunkowego, którzy zadecydowali o przewiezieniu kierującej do szpitala, celem dalszych badań.

W chwili zdarzenia była trzeźwa i podróżowała sama.

Na miejscu działała policja, karetka pogotowia oraz straż pożarna w liczbie 1 pojazdu z PSP, 1 z OSP z KSRG oraz 1 OSP spoza KSRG.

Przypominamy, że nadmierna prędkość to nadal jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych, w tym tych najtragiczniejszych w skutkach wypadków śmiertelnych. Wielu kierowców lekceważy obowiązujące przepisy, stwarzając przy tym realne zagrożenie dla innych, prawidłowo jadących, uczestników ruchu drogowego. Dlatego apelujemy – kierowco, noga z gazu! Zadbajmy o siebie i o innych – dodaje Dariusz Kaczmarek.Czytaj też: Pożar dostawczaka na parkingu przy A1

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD