Zadzwonił z informacją, że chce popełnić samobójstwo, a był poszukiwany do odbycia kary więzienia

Reklama

Do Komendy Powiatowej Policji w Radomsku w środę, 6 września zadzwonił mężczyzna, który powiedział, że chce popełnić samobójstwo.


Przed godz. 21 do radomszczańskiej komendy dotarło zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który najprawdopodobniej chce popełnić samobójstwo. W rozmowie 27-latek podał imię i nazwisko, wiek oraz adres, pod którym się znajduje. Natychmiast został wysłany patrol policji.

Patrol pod wskazanym adresem ujawnił 27-latka, mieszkańca Radomska. W rozmowie z mężczyzną okazało się, że wcale nie zamierza popełnić samobójstwa. Był trzeźwy, rozmawiał logicznie, ale nie wiedział, jak rozwiązać swoją życiową sytuację. Oświadczył, że jest osobą poszukiwaną i chciał wezwać policję, ponieważ chciałby już odbyć karę, a nie wie jak to zrobić. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych potwierdziło się, że jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Radomsku w celu odbycia kary 12 miesięcy pozbawienia wolności – mówi mł. asp. Dariusz Kaczmarek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Dziś zostanie przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące.


Czytaj też: Na ulicy Brzeźnickiej w Radomsku pijany 72-letni kierowca wjechał w karetkę pogotowia

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD