25 LUTEGO ZATAŃCZĄ ZUMBĘ DLA RAFAŁA

Reklama

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, więc już dziś warto pomyśleć o zrzuceniu nabytych zimą kilogramów. Motywacja będzie duża, bo ćwicząc, możesz pomóc Rafałowi Bednarskiemu, który 7 listopada 2014 roku uległ groźnemu wypadkowi i potrzebuje pieniędzy na dalsze leczenie.


Tego feralnego dnia samochód, którego pasażerem był Rafał, uderzył w słup, przez co chłopak doznał urazu głowy. I choć na początku nie wiadomo było czy przeżyje, dzięki rehabilitacji Rafał robi duże postępy. Uczeń Zespołu Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Radomsku przygotowuje się do kolejnej operacji – rekonstrukcji brakującej części czaszki.

I tak narodził się pomysł wspólnego zumbowania. To impreza, podczas której odbędzie się zbiórka pieniędzy na dalsze leczenie Rafała. Wystarczy 25 lutego przyjść do Powiatowej Hali Sportowej i wykupując cegiełkę zostać uczestnikiem maratonu Zumby prowadzony przez doborowych i świetnych instruktorów. Godzinna tańca połączonego z elementami fitness pozwala spalić nawet 600 kcal.

Osoby, które zakupią wejściówkę na halę, wezmą również udział w losowaniu bardzo atrakcyjnych nagród ufundowanych przez sponsorów z Radomska, Częstochowy i okolic. Ponadto będzie można dokonać badania skóry przeprowadzonego przez wykwalifikowaną kosmetyczkę. Na swoich stoiskach zaprezentują się znane salony kosmetyczne, kluby fitness, siłownie oraz firmy produkujące kosmetyki.

Organizatorami akcji są: Kasia Wilamska, Cezary Strączyński, Fundacja Promień Radości a patronat nad imprezą objął Starosta Powiatu Radomszczańskiego Andrzej Plutecki.

25 lutego 2017 roku, Powiatowa Hala Sportowa w Radomsku, start godzina: 15.00.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD