Luxbud

Zdobyli koronę wzniesień radomszczańskich

Polonaisse

10 stycznia w Starostwie Powiatowym w Radomsku odbyło się wręczenie nagród dla laureatów gry terenowej „Zdobywcy korony wzniesień radomszczańskich” zorganizowanej w ramach projektu ERA TRAVEL.


Zadaniem uczestników było zdobycie w dniach od 23 grudnia 2021 r. do 2 stycznia 2022 r. ośmiu znajdujących się na terenie powiatu radomszczańskiego wzniesień: Fajnej Ryby, Góry Kozłowej, wzniesienia Bezimiennego Wzgórza, Góry Krzemyczej, Bukowej Góry, wzniesienia Majowej Góry, góry Chełmo oraz Góry Kamieńskiej. Warunkiem zaliczenia zadania było wykonanie przez uczestnika gry na szczycie lub w charakterystycznym dla wzniesienia punkcie zdjęcia i jak najszybsze jego zamieszczenie w komentarzu do postu na fanpage ERA TRAVEL.

Propozycja aktywnego spędzenia wolnego czasu w okresie świątecznej przerwy spotkała się z dużym zainteresowaniem mieszkańców powiatu radomszczańskiego, ale tylko czterech uczestników wyzwania pokonując własne słabości, a także niesprzyjającą aurę zrealizowało wymienione w regulaminie zadanie. Wśród nich znaleźli się:
Małgorzata Karkoszka – I miejsce
Adam Dukalski – II miejsce
Paweł Dudek – III miejsce
Damian Pawlikowski – IV miejsce.

Nagrody ufundowane przez powiat radomszczański laureatom gry wręczyła wicestarosta Małgorzata Lewandowska.

„Gratuluję Państwu podjęcia niełatwego zadania. To właśnie takie wyzwania uczą nas, żebyśmy nigdy się nie poddawali, ale zawsze walczyli do końca. Podziwiam Państwa wytrwałość i dziękuję za promowanie turystycznych walorów powiatu radomszczańskiego, a także zachęcanie jego mieszkańców do aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu poprzez poznawanie lokalnych atrakcji ” – mówiła podczas spotkania wicestarosta.


Czytaj też: Część emerytów i rencistów otrzyma zwrot nadpłaconego podatku  

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD