Dzień: 2021-01-05
-  Z ŻYCIA MIASTA  Praca w Starostwie PowiatowymStarostwo Powiatowe w Radomsku poszukuje inspektora w Referacie Praw Jazdy i Transportu. Aby wziąć udział w procesie rekrutacyjnym należy spełnić… Czytaj więcej »
-  Z ŻYCIA MIASTA I POWIATU  Podsumowanie 2020 roku w powiecie radomszczańskimStarostwo Powiatowe opublikowało podsumowanie minionego roku. Powiat Radomszczański zaczynał ten rok z budżetem: 118 583 322 zł dochodów i 116… Czytaj więcej »
-  Z ŻYCIA MIASTA  Rozpoczął się nabór do programu dotacyjnego „Niepodległa” na 2021 rokBiuro Programu „Niepodległa” MKiDN rozpoczęło nabór wniosków na dofinansowanie wydarzeń w 2021 roku, które nawiązują do setnej rocznicy odzyskania niepodległości… Czytaj więcej »
-  KORONAWIRUS  Kolejna partia szczepionek przeciwko covid-19 dotarła do Szpitala Powiatowego w RadomskuW poniedziałek, 4 stycznia do Szpitala Powiatowego w Radomsku dotarła kolejna transza szczepionek przeciwko COVID-19. Część personelu medycznego z radomszczańskiego… Czytaj więcej »
-  KORONAWIRUS  Ponad 7 tysięcy zakażeń koronawirusem w PolsceMamy 7 624 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia #koronawirus z województw: kujawsko-pomorskiego (913), mazowieckiego (824), wielkopolskiego (802), śląskiego (740), warmińsko-mazurskiego… Czytaj więcej »
-  Z ŻYCIA MIASTA  Pomoc psychologiczno-pedagogiczna dla dzieci i młodzieży w okresie feriiW okresie ferii zimowych uczniowie i rodzice mogą korzystać ze wsparcia, jakie oferują poradnie psychologiczno-pedagogiczne. Cały czas funkcjonuje także bezpłatna… Czytaj więcej »
-  Z ŻYCIA MIASTA  Jak miasto walczy ze smogiem?Smog pojawiający się w sezonie grzewczym to problem, z którym boryka się wiele miast w całej Polsce. Radomsko jest jednym… Czytaj więcej »
 
 
