24 listopada ul. Piastowska całkowicie nieprzejezdna

Reklama

Jak informuje Starostwo Powiatowe w Radomsku w piątek, 24 listopada około godziny 7 rozpocznie się kolejny etap przebudowy ulicy Piastowskiej w Radomsku. Przez jeden dzień ulica zostanie całkowicie wyłączona z ruchu.


Wyłączenie z ruchu ulicy Piastowskiej (na odcinku od ulicy Fabianiego do ulicy Leszka Czarnego) jest konieczne ze względu na rozpoczęcie kolejnego etapu prac. Po sfrezowaniu starej nawierzchni jezdni i wyregulowaniu włazów studni kanalizacyjnych, wykonawca przystąpi do położenia nowej nawierzchni jezdni.

Nie będzie możliwości przejazdu przez skrzyżowanie z ulicą Tysiąclecia, a ulica Słowicza będzie drogą bez przejazdu (z możliwością wjazdu tylko od strony ulicy Prymasa Wyszyńskiego).

Na czas układania bitumicznej nawierzchni jezdni zamknięte zostaną również wszystkie zjazdy z ulicy Piastowskiej w drogi osiedlowe, do poszczególnych bloków i obiektów użyteczności publicznej zlokalizowanych na odcinku drogi objętej pracami.

Taka organizacja ruchu umożliwi sprawne wykonanie nowej nawierzchni jezdni jednocześnie na całej szerokości, co skróci czas prowadzenia prac do minimum.

Urząd przewiduje, że ciąg główny ulicy Piastowskiej zostanie ponownie otwarty dla ruchu kołowego w sobotę 25 listopada.

Jeżeli warunki atmosferyczne pozwolą na zakończenie wszystkich prac, udostępniony zostanie także przejazd ulicą Tysiąclecia i wjazd/wyjazd w ulicę Słowiczą.

info. Starostwo Powiatowe w Radomsku

Czytaj też: Radni Platformy Obywatelskiej mówią nie dla koalicji z prezydentem Ferencem

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD