27-latka ugodziła nożem partnera. Odpowie za próbę zabójstwa

Reklama

Radomszczańscy policjanci zatrzymali 27-letnią kobietę, która podczas awantury ugodziła nożem swojego partnera. 33-latek trafił do szpitala. Kobieta usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa, za co grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.


21 maja około godziny 10:00 policjanci zostali skierowani na interwencję do jednego z mieszkań w miejscowości Kamieńsk. Na miejscu obecna załoga pogotowia ratunkowego udzieliła pierwszej pomocy pokrzywdzonemu. W rozmowie z mężczyzną funkcjonariusze ustalili, że w mieszkaniu doszło do awantury z jego partnerką.

Kobieta podczas sprzeczki ugodziła nożem 33-latka, powodując u niego obrażenia klatki piersiowej. Rannego mężczyznę przewieziono do szpitala. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu. Była nietrzeźwa, miała 0,84 mg/l alkoholu w organizmie. Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanej 27-latce zarzutu usiłowania zabójstwa – mówi mł. asp Dariusz Kaczmarek z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Za ten czyn grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności. Sąd przychylił się do prokuratorskiego wniosku o zastosowanie wobec podejrzanej tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.


Czytaj też: Pożar garażu przy ulicy Krańcowej w Radomsku

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
[pro_ad_display_adzone id="64133"]

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD