„Architektura znana i nieznana — Łódzkie oblicza”. Warsztaty Akademii foto ART

Reklama
W niedzielę, 15 listopada w Łodzi odbyły się warsztaty Akademii foto ART. Dwie grupy realizowały zadania pod okiem swoich instruktorów Marcina Kwarty i Sebastiana Gałwy. Z tematyką „architektura znana i nieznana — Łódzkie oblicza” zmierzyły się uczestniczki Akademii foto ART. Nie przypadkowo stolica województwa została wybrana jako miejsce warsztatów plenerowych. Nowoczesność budynków, przemieszana z przeszłością łódzkich kamienic i podwórek stała się wymagającym tematem dla fotografów.

 

Szukając stanów natchnienia, trzeba było być czujnym, aby nie przeoczyć ulotnej chwili. Bo fotografując jesteśmy przygotowani na nieprzewidziane atrakcje. Cały czas ważna była też spójna kompozycja fotografii. Cięgle podnosimy umiejętności naszych beneficjentów realizowanych projektów. Kreujemy w nich świadomość, dlaczego i do kogo kierujemy fotografię – tłumaczy Marcin Kwarta.
Grupa Akademii foto ART — fotograficzne ABC realizowała zadania stawiane przez Sebastiana Gałwę w przestrzeni Cmentarza Żydowskiego w Radomsku. Powstałe fotografie pokazują, że pomimo początku nauki uczestniczki już świadomie pracują w plenerze, korzystając ze zdobytej wiedzy, by tworzyć przemyślane kadry fotograficzne.
Wszystkie warsztaty realizowane są w wymaganym obecnie reżimie sanitarnym.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD