MEBIN

Awantura w barze przerodziła się w bójkę i jego dewastację

Jubiler Ako

Do zdarzenia doszło 18 listopada 2020 roku w jednym z lokali gastronomicznych na terenie Radomska. Niezadowoleni klienci wszczęli awanturę i zaczęli dewastować bar na co zareagowali dwaj pracownicy.

W środowy wieczór 18 listopada dwóch radomszczan kupiło jedzenie na wynos w jednym z lokali gastronomicznych na terenie Radomska. Jeden z mężczyzn oczekując na zamówiony posiłek zaczął się awanturować z obsługą lokalu. Rozrzucił plastikowe naczynia a po chwili, gdy do lokalu wszedł jego kolega, uszkodził pleksę oddzielające bar od reszty pomieszczenia.  Widząc zachowanie klientów pracownicy wyszli zza baru. Jeden z nich 25-latek wziął ze sobą metalowy pręt służący do nadziewania mięsa. Widząc to agresywni klienci uciekli na zewnątrz przytrzymując drzwi aby obsługa nie mogła do nich wyjść. Jeden z mężczyzn, 27-latek uszkodził drzwi do baru kopiąc i uderzając rękoma w szybę i futrynę. Obsługa po otwarciu drzwi zaatakowała nerwowych klientów. Sprawca wcześniejszego uszkodzenia mienia został kilkukrotnie uderzony metalowym prętem w okolice prawej ręki i dłoni. Drugiego z klientów zaatakowało dwóch pracowników baru. Był on uderzany i kopany po całym ciele. Jeszcze tego samego dnia pracownicy baru zostali zatrzymani. Jeden z nich 25-latek usłyszał zarzuty udziału w pobiciu przy użyciu niebezpiecznego narzędzia oraz uszkodzenia ciała. Jego kolega, również 25-latek, usłyszał zarzut udziału w pobiciu. Wobec obu prokuratura zastosowała dozór policyjny. Nie uniknął również odpowiedzialności karnej sprawca uszkodzenia mienia, z którym czynności policjanci wykonywali w szpitalu. Został on przesłuchany jako podejrzany. Grozi mu kara do lat 5 pozbawienia wolności.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

  1. „[…] uszkodził pleksę oddzielające […]” Co takiego uszkodził?! Kto to pisał? Taka „gwara” wskazuje na wsie pod Bełchatowem. Pomijając „plekse” to jakim cudem tak „pleksa” nagle robi się liczbą mnogą i jest/są „oddzielające”?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW