Dzień Przedsiębiorczości z radomszczańską komendą policji [FOTO]

Reklama

Radomszczańscy policjanci zachęcają młodzież do wstąpienia w niebieskie szeregi.


Dla przybliżenia tej ważnej społecznie profesji w ostatnich dniach odbyło się kilka spotkań na terenie różnych szkół średnich w Radomsku. Ci najbardziej zainteresowani odwiedzili komendę 22 marca podczas Dnia Przedsiębiorczości.

Zawód policjanta jest niecodziennym wyzwaniem dla młodego człowieka, wymagającym wiedzy, sprawności fizycznej, opanowania i determinacji. Jest to też marzenie, które może się spełnić. Zdobyta dotychczas wiedza i zainteresowania mogą z powodzeniem być wykorzystane w życiu zawodowym.

Dla osób chętnych i zainteresowanych służbą w niebieskim mundurze policyjny profilaktyk z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku prowadzi liczne spotkania. Przez ostatnie dni w kilku szkołach średnich spotkał się z wybranymi uczniami, którzy byli chętni wysłuchać szczegółów procesu rekrutacji.

Podczas Dnia Przedsiębiorczości w Komendzie Powiatowej Policji w Radomsku gościliśmy młodzież, która chciała bliżej poznać specyfikę pracy komendy oraz służby w wybranych pionach. Największym zainteresowaniem cieszyło się stoisko technika kryminalistyki oraz instruktora wyszkolenia strzeleckiego. Tam uczniowie słuchali z dużym zaciekawieniem. Zapraszamy w nasze szeregi, które od ponad wieku służą społeczeństwu i cieszą się jego ogromnym zaufaniem – mówi asp. Agnieszka Kropisz z KPP w Radomsku.

 


Czytaj też: Rowerem bezpiecznie do celu. Uczniowie PSP nr 5 w Radomsku korzystają z nowej rowerowni [FOTO]

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD