Kumulacja inwestycji drogowych w Radomsku. Drogowcy w środę wezmą się za ul. Piastowską

Reklama

Remonty, korki i objazdy, to obecna rzeczywistość w Radomsku. Jednak to nie koniec drogowych newsów. Bowiem od środy (8 listopada) rozpocznie się przebudowa ulicy Piastowskiej.


W pierwszym etapie realizowane będą prace związane z wymianą krawężników w rejonie skrzyżowania z ulicą Tysiąclecia oraz wymianą nawierzchni chodnika wzdłuż posesji nr 3 i 5. Prace potrwają maksymalnie 3 dni (do piątku włącznie).

W celu zapewnienia bezpiecznego przeprowadzenia wspomnianych prac, niezbędne będzie wyłączenie jednego zewnętrznego pasa ruchu na tym odcinku ulicy. By zapewnić przejezdność ruchu kołowego w dwóch kierunkach, na ulicy Piastowskiej wprowadzony zostanie zakaz skrętu w lewo w ulicę Tysiąclecia (w kierunku ulicy Prymasa Wyszyńskiego). Dotychczasowy pas lewoskrętu będzie prowadził relację „na wprost” dla jadących ulicą Piastowską w kierunku ulicy Krakowskiej.

Kolejny etap przebudowy ulicy Piastowskiej, który będzie się wiązał z wymianą bitumicznej nawierzchni jezdni i pasa postojowego będzie prowadzony w późniejszym terminie (godziny pozaszczytowe – w weekend), o którym Starostwo Powiatowe w Radomsku (zarządca drogi) poinformuje odrębnym komunikatem.

Remont ulicy Narutowicza

Przypominamy, w najbliższy wtorek (7 listopada) na DK 91, czyli ul. Narutowicza rozpoczną się prace związane z budową chodnika i ciągu pieszo – rowerowego.

Więcej informacji oraz trasy objazdów przeczytasz: Radomsko: 7 listopada rusza remont ul. Narutowicza. Sprawdź objazdy!

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD