RADOMSZCZAŃSKIE “KINO ZA ROGIEM” WYRÓŻNIONE W GDYNI

Reklama

Działające w Zespole Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku „Kino za Rogiem” zostało wyróżnione w ogólnopolskim konkursie “Zew Gdyni! Daj się zaprosić na Festiwal!”

18 czerwca 2016 r. widzowie filmu „Zew morza”, wyświetlanego w 90 polskich kinach, mieli okazję wziąć udział w konkursie i wygrać podwójne zaproszenia na tegoroczny Festiwal Filmowy w Gdyni. Los uśmiechnął się do Leszka Opary z kina Sokół w Nowym Sączu oraz Dariusza Kozłowskiego z kina Kultura w Gołdapi.
Lokalną promocją wydarzenia zajęli się animatorzy wszystkich 90 kin, prześcigając się w pomysłach i inicjatywach propagujących projekt. Aby docenić ich starania, organizatorzy projektu Zew Gdyni ogłosili również konkurs na najlepszą promocję lokalną.
W konkursie przewidziane było przyznanie nagrody głównej tylko jednemu kinu, jednak ze względu na wysoki poziom działań komisja konkursowa zdecydowała się na przyznanie dodatkowych wyróżnień.
Nagroda główna przypadła Małgorzacie Miszczak, liderce Pracowni Filmoteki Szkolnej w Gorzowie Wielkopolskim, natomiast wyróżnienie otrzymała Anita Pawlak-Zygma prowadząca Kino za Rogiem w Radomsku.

(info: Kino za Rogiem w Radomsku)

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD