Rozbój w centrum Radomska. Trzech mężczyzn zostało zatrzymanych

Reklama

Radomszczańscy kryminalni zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 17 do 20 lat podejrzanych o rozbój. Agresorzy zaatakowali 39-latka, a następnie ukradli mu pieniądze i telefon. Za takie przestępstwo grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.


W nocy z 17 na 18 września 2023 roku policjanci otrzymali informację o rozboju, do jakiego miało dojść w centrum Radomska. Szybko okazało się, że w rejonie ulicy Armii Krajowej trzech mężczyzn zaatakowało pokrzywdzonego. Sprawcy bili i kopali swoją ofiarę po całym ciele, po czym zabrali mu pieniądze i telefon. Straty oszacowano na ponad 9 tysięcy złotych.

Napastnicy zostawili mężczyznę, nie udzielając mu pomocy medycznej. Sprawą natychmiast zajęli się radomszczańscy kryminalni. Ich intensywne działania doprowadziły do zatrzymania w dniu 18 września trzech mężczyzn w wieku od 17 do 20 lat. Uczestnicy tego zdarzenia to mieszkańcy Radomska. Zatrzymani podczas rozmowy z policjantami przyznali się do zarzucanego im czynu. Nie potrafili logicznie wytłumaczyć swojego zachowania. Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec każdego z nich 3- miesięczny areszt – mówi młodszy aspirant Dariusz Kaczmarek z KPP w Radomsku.



Czytaj też: Prawie 100 mandatów jednego dnia. Policja podsumowała akcję “Prędkość”

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD