Randori

Spotkanie z pisarzem Igorem Brejdygantem. Zaprasza biblioteka w Radomsku

Jubiler Ako

Miejska Biblioteka Publiczna w Radomsku zaprasza na spotkanie autorskie z pisarzem Igorem Brejdygantem.


Dyskusyjny Klub Książki, działający przy Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomsku, który prowadzi bibliotekarka Ewa Gaik, zaprasza na spotkanie autorskie z Igorem Brejdygantem, pisarzem, scenarzystą, reżyserem i fotografem.

Igor Brejdygant jest synem aktora Stanisława Brejdyganta i Neli Obarskiej, primadonny Operetki warszawskiej, a także przyrodnim bratem muzyka i aktora Krzysztofa Zalewskiego. Studiował na Wydziale Organizacji Sztuki Filmowej Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Jest autorem powieści kryminalnych: Paradoks, Szadź, Rysa, Układ, Wiatr oraz Splątanie. Stworzył scenariusze do wielu seriali, m.in. Na dobre i na złe, Ultraviolet, Belle Epoque, Szadź, czy Erynie.

Spotkanie z twórcą odbędzie się 15 listopada (środa), godz. 18.00 w MBP (ul. Narutowicza 4).

Wstęp wolny.

Wydarzenia realizowane są dzięki dofinansowaniu na działalność Dyskusyjnych Klubów Książki w Łodzi i województwie łódzkim z Instytutu Książki w ramach dotacji celowej Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Koordynatorem projektu jest Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka J. Piłsudskiego w Łodzi.


Czytaj też: Andrzej Seweryn gościem tegorocznych Dni Kina [FOTO]

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD