Starostwo zaprasza na wycieczkę przyrodniczo-krajoznawczą

Reklama

Starostwo w Radomsku organizuje wycieczkę po powiecie radomszczańskim, i nie tylko “Wędrujemy Pasmem Przedborsko – Małogoskim”.


Wycieczka po powiecie radomszczańskim i nie tylko, odbędzie się 14 lipca br. W planach jest zwiedzanie Muzeum Ludowego w Przedborzu, poznanie ciekawych i wyjątkowych przyrodniczo miejsc związane z naszym regionem. Dowiemy się, co miało wpływ na zmienność otaczającego nas krajobrazu i skąd bierze się różnorodność gatunków roślin i zwierząt, które możemy tu spotkać.

Jak zapewniają organizatorzy jedyne czego potrzeba, to wygodne ubranie i buty, coś na ząb i dobry humor.

Do przejścia będzie dystans około 10 km (z większymi przerwami).

Wycieczka skierowana jest do mieszkańców powiatu radomszczańskiego (dorośli, rodziny z dziećmi w wieku od 10 lat). Udział dzieci jest możliwy jedynie pod opieką i na odpowiedzialność rodzica lub opiekuna.

Osoby, które zechcą wziąć udział w wycieczce dokonują zapisów osobiście w siedzibie organizatora, tj. w Starostwie Powiatowym w Radomsku, ul. Leszka Czarnego 22, w Biurze Promocji i Rozwoju Powiatu, pokój 422 lub 417, od czwartku (4.07.2024) do środy (10.07.2024 r.) w godzinach 7:30 – 15:30 lub za pośrednictwem e-mail: promocja@radomszczanski.pl.

Zapisy przyjmowane będą na podstawie wypełnionego i dostarczonego osobiście lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (skan, dobrej jakości zdjęcie) formularza zgłoszeniowego stanowiącego Załącznik nr 2 do regulaminu wycieczki regulaminu (do pobrania ze strony internetowej starostwa), do dnia 10 lipca 2023 r. lub do wyczerpania limitu miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.Czytaj też: 9. edycja radomszczańskiego Budżetu Obywatelskiego. Od kiedy można zgłaszać projekty? Harmonogram

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD