SZLACHETNA PACZKA: PREZENTY OD PSP 9 TRAFIĄ DO POTRZEBUJĄCEJ RODZINY

Społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Radomsku po raz kolejny zaangażowała się w „Szlachetną Paczkę”. Dziś uczniowie wespół z nauczycielami pakowali prezenty dla wybranej rodziny. Jak zauważa psycholog szkolny Olga Olczyk zaangażowanie uczniów, rodziców i grona pedagogicznego w tę szczytną akcję wzrasta z roku na rok.

– To nie tylko cieszy, ale i motywuje do dalszych działań. Jest też dowodem na to, że społeczność naszej szkoły nie jest obojętna na los innych osób – zauważa Olga Olczyk.

Pod słowami szkolnego pedagoga podpisuje się Natalia Krupa. – Dzięki takiej akcji możemy pomóc innym osobom, które mają zdecydowanie mniej niż my. Jeżeli można komuś podarować cokolwiek, to dlaczego tego nie robić –  usłyszeliśmy od Natalii Krupy z klasy VII „c”.

W świątecznie przystrojonych paczkach dla  rodziny pani Iwony z Radomska, wychowującej samotnie trójkę dzieci w tym jedno niepełnosprawne ( zauważmy, że pani Iwona jest również osobą niepełnosprawną) znajdzie się m.in. odkurzacz, żelazko, artykuły żywnościowe, codziennego użytku, odzież, łóżko oraz  tak potrzebny rodzinie opał.

Nie zabraknie też świątecznych stroików oraz kartek przygotowanych przez uczniów poszczególnych klas „9”.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW