Reklama
KOMBIT-kasy
APLIKACJASPORT

UDANE ZAWODY SEBASTIANA MUSIAŁA Z UMLKS

W miniony weekend w Drzonkowie koło Zielonej Góry rozgrywano II Grand Prix Polski żaków w tenisie stołowym. W zawodach jako jeden z trzech najmłodszych zawodników z województwa łódzkiego startował Sebastian Musiał z UMLKS Radomsko.

Spośród 34 uczestników, radomszczański zawodnik pokonał 3-0 Kacpra Szczepańskiego z Dekorglass Działdowo. Sebastian Musiał wygrał 3-0 z Ksawierem Jarosem ze Stella Gniezno. Następnie przegrał 2-3 po bardzo zaciętym spotkaniu z Piotrem Wieczorkiem z Polonii Śmigiel oraz 0-3 z jednym z faworytów turnieju. Ostatecznie dało mu to klasyfikację na miejscach 33-40.

– Bardzo spokojnie podchodzę do tego wyniku Sebastian naprawdę minimalnie przegrał grę która dała awans do czołówki!. Zagrał dobre zawody. W tym roku założenia są takie żeby zdobywać niezbędne doświadczenie na arenie międzynarodowej. Biorąc pod uwagę fakt, że większość chłopców to zawodnicy starsi to w następnym sezonie Sebastian będzie z pewnością systematycznie meldował się w pierwszej 10 polskich żaków. W niedzielę 12.01 w Rawie Mazowieckiej rozgrywano III WTK seniorek w tenisie stołowym. W turnieju startowała nasza seniorka Aleksandra Niemiec ostatecznie sklasyfikowana na wysokim 10 miejscu – mówi trener Jacek Kawka
Czytaj też: https://pulsradomska.pl/marta-olczyk-z-kbks-na-podium-w-lodzkim-biegu-trzech-kroli/

Tagi
Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW