UKS “Zapaśnik” wywalczył cztery, rekordowe dla klubu kwalifikacje do OOM

Reklama

Na odbywającej się w dniach 19-21 kwietnia Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Wałbrzychu, UKS “Zapaśnik” reprezentowało czterech zawodników. To rekordowe dla młodego klubu z Radomska kwalifikacje do OOM. Dzięki temu młodzi zapaśnicy znaleźli się w ścisłej, krajowej czołówce swoich kategorii wagowych.


Najważniejsza impreza sezonu w grupie wiekowej kadetów już za nami. W tym roku UKS “Zapaśnik” wywalczył cztery, rekordowe dla klubu kwalifikacje do OOM, dzięki temu młodzi zapaśnicy znaleźli się w ścisłej, krajowej czołówce swoich kategorii wagowych.

UKS reprezentowali:

  • Szymon Płomiński w kategorii wagowej do 60 kg, Szymon Wilk – 71 kg, Filip Doroziński – 80 kg oraz Bartosz Brzozowski – 92 kg.

Najlepiej wypadł Bartosz Brzozowski, który uplasował się na IX miejscu w swojej kategorii wagowej. Pozostała trójka zajęła miejsca poza czołową 10-tką: Szymon Płomiński – XXII miejsce, Szymon Wilk – XX miejsce, Filip Doroziński – XVI miejsce.

Zawodnikom i trenerom, którzy opiekowali się nimi gratuluję. W zawodach zawodnicy potwierdzili stały postęp, co widać podczas treningów. To kolejne doświadczenie dla nas w zawodach o najwyższym stopniu trudności. Wierzymy, że w przyszłości zaprocentuje – mówił po zakończeniu zawodów wiceprezes Mirosław Szyler.Czytaj też: Piotr “Grabo” Grabowski Mistrz Świata we wsadach do kosza FIBA 3×3 spotkał się z radomszczańską młodzieżą

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD