Luxbud

Utrudnienia na A1 z powodu mycia ekranów akustycznych

Polonaisse

W związku z koniecznością umycia ekranów akustycznych w obrębie węzłów Piotrków Trybunalski Zachód i Piotrków Trybunalski Południe, od wtorku (13 września) do najbliższego czwartku (15 września) należy spodziewać się ograniczeń w ruchu.


We wtorek, 13 września zostanie wprowadzone zwężenie do jednego pasa ruchu na łącznicy Warszawa – Katowice węzła Piotrków Trybunalski Zachód (początku zwężenia należy spodziewać się już około kilometra przed węzłem Piotrków Trybunalski Zachód) do ok. 350 km autostrady A1, czyli przed węzłem Piotrków Trybunalski Południe. W tym przypadku zajęte będą – pas wolny i pas awaryjny. Zatem szczególną uwagę muszą zachować wszyscy jadący w kierunku Katowic, zarówno od strony Warszawy, jak i z Łodzi.

Po zakończeniu tego etapu, prace przeniosą się na jezdnię wschodnią (w kierunku Łodzi i Gdańska). W tym przypadku zwężenia będą na odcinku ok. 2 km na odcinku między węzłem Piotrków Trybunalski Południe i Piotrków Trybunalski Zachód. Z ruchu wyłączne zostaną pas wolny i awaryjny.

Prace każdego dnia (od 13-15 września) będą się rozpoczynały ok. godz. 7.00 i kończyły ok. godz. 19.00.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD