W Wielgomłynach znaleziono mężczyznę w rowie. Nie udało się go uratować

Reklama

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 56-letniego mężczyzny, którego ciało znaleziono w rowie w miejscowości Wielgomłyny.


Do zdarzenia, jakie miało miejsce 17 marca doszło około godz. 12 w miejscowości Wielgomłyny.

Tuż przed godz. 12 zostaliśmy poinformowani, że w przydrożnym strumyku, w rowie, znajduje się ciało człowieka. Na miejsce zostały natychmiast skierowane wszystkie służby – informuje nadkomisarz Aneta Wlazłowska z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Reanimację jako pierwsi podjęli strażacy, następnie czynności przekazali medykom. Zgodnie z decyzją zespołu ratunkowego mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Radomsku.

Obecni na miejscu policjanci ustalili oraz przesłuchali świadków, wykonali oględziny miejsca zdarzenia. Okazało się, że mężczyzna to 56-letni mieszkaniec gminy Wielgomłyny, znany lokalnej społeczności i w ostatnim czasie prowadził dość niehigieniczny tryb życia. Mimo wysiłku podjętego przez medyków, mężczyzna zmarł w szpitalu. Zgodnie z decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone w radomszczańskim prosektorium celem przeprowadzenia niezbędnych badań – dodaje nadkomisarz.


Czytaj też: Nie tylko seniorzy dają się oszukać. 32-latek oszukany metodą “na pracownika banku”. Stracił wszystkie oszczędności

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD