Wypadek w Katarzynowie. Pijany kierowca uderzył w drzewo. Ranne 2 osoby

Reklama

Kolejny nieodpowiedzialny pijany kierowca zatrzymany. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu, gdzie uderzył w drzewo.


Do zdarzenia doszło w miejscowości Katarzynów w gminie Kobiele Wielkie w niedzielę, 17 marca koło godz. 17.30

Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem volkswagen golf jadąc od miejscowości Katarzynów nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na lewe pobocze, a następnie do przydrożnego rowu, gdzie uderzył w drzewo. Kierujący to 37-letni mieszkaniec gminy Żytno. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało, że miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu – informuje nadkomisarz Aneta Wlazłowska z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Mężczyzna nie jechał sam, w samochodzie znajdowała się 36-letnia pasażerka. Para została przewieziona do szpitala w Radomsku celem udzielenia niezbędnej pomocy medycznej.

Podczas sporządzania dokumentacji okazało się, że 37-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Obecni na miejscu policjanci wykonali oględziny miejsca oraz pojazdu i przesłuchali świadków. Zgodnie z decyzją prokuratora z uwagi na uszkodzenia pojazdu oraz znikomą wartość odstąpiono od czynności związanych z przepadkiem pojazdu – dodaje nadkomisarz.Czytaj też: W Wielgomłynach znaleziono mężczyznę w rowie. Nie udało się go uratować

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD