Zawodniczki PSP w Przedborzu złotymi medalistkami

Reklama

Dziewczęta z PSP w Przedborzu mają kolejny sukces na swoim koncie. Zawodniczki zostały złotymi medalistkami mistrzostw województwa.


Po wygraniu Mistrzostw Powiatu i Rejonu Bełchatów podopieczne Rafała Rabendy sprawiły kibicom wielką niespodziankę zajmując pierwsze miejsce w zawodach wojewódzkich rozegranych 29 maja w Pajęcznie.

Martyna Majchrzak, Nikola Kowalska, Małgorzata Więckowska, Weronika Miszkowska, Magdalena Żurawska, Oliwia Glenda, Oliwia Pawelak, Kinga Kądziela, Kaja Kozłowska, Patrycja Gaj, Maja Cichocka, Maja Mularczyk i Maria Ludwikowska pokonały rywalki ze szkół podstawowych w: Pabianicach (3:1), Baryszowie (3:0), Rossoszycy (1:0) i Michowicach (3:2), wywalczając sobie prawo startu w Mistrzostwach Polski. Te zaplanowano na 19-22 czerwca w Głuchołazach. (woj. opolskie).

Przed nami jeszcze zawody wojewódzkie w tej samej dyscyplinie w ramach Igrzysk Dzieci. Dziewczęta z Radziechowic i chłopcy z Kamieńska powalczą 5 i 6 czerwca w Zgierzu i Opocznie. Można powiedzieć “powiat radomszczański piłką nożną stoi” – mówi trener Rafał Rabenda.


Czytaj też:  IV kolejka Radomszczańskiej Ligi Szóstek Piłkarskich

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD