16-latek motorowerem wjechał w ciężarówkę. Śmigłowiec zabrał go do szpitala

Reklama

W miejscowości Wola Jedlińska (gmina Ładzice) na drodze krajowej nr 42 doszło do wypadku drogowego z udziałem motoroweru oraz samochodu ciężarowego.


10 lipca po godz. 12 dyżurny radomszczańskiej jednostki policji został poinformowany o zdarzeniu drogowym z udziałem pojazdu ciężarowego oraz motoroweru, do którego doszło na drodze krajowej nr 42 w miejscowości Wola Jedlińska.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 16-letni chłopak kierujący motorowerem z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w nadjeżdżający z przeciwnego kierunku pojazd ciężarowy marki mercedes, za kierownicą którego siedział 63-letni mężczyzna – mówi młodszy aspirant Dariusz Kaczmarek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

W wyniku zdarzenia ranny został 16-latek, który z obrażeniami został przetransportowany lotniczym pogotowiem ratunkowym do szpitala. Kierujący pojazdem ciężarowym był trzeźwy.

Droga nr 42 w tej miejscowości była nieprzejezdna.Czytaj też: Zawodowi kierowcy pod wpływem alkoholu zatrzymani podczas akcji “Trzeźwość”

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD