Dwóch mężczyzn ukradło alkohol. Dużo nie zdążyli wypić, bo szybko wpadli w ręce policjantów

Reklama

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku, kilkanaście minut po zdarzeniu zatrzymali dwóch mieszkańców województwa śląskiego, podejrzanych o dokonanie kradzieży rozbójniczej w jednym ze sklepów w centrum Radomska.


19 marca około godziny 19.30 dyżurny policji otrzymał informację, że w sklepie przy ulicy Kościuszki w Radomsku dwóch mężczyzn ukradło trzy butelki wina.

Kiedy ekspedientka zwróciła im uwagę i zażądała oddania towaru, napastnicy użyli siły fizycznej i po szarpaninie uciekli. Kobieta przekazała policjantom dokładny rysopis sprawców. Kryminalni od razu rozpoczęli poszukiwania. Patrolując teren miasta, na jednym ze skwerów w Radomsku funkcjonariusze zauważyli dwóch mężczyzn odpowiadającym rysopisowi napastników. Po wylegitymowaniu okazało się, że są to mieszkańcy województwa śląskiego w wieku 25 i 23 lat. Mężczyźni trafili do policyjnej celi – relacjonuje młodszy aspirant Dariusz Kaczmarek z KPP w Radomsku.

21 marca sprawcy usłyszeli prokuratorski zarzut kradzieży rozbójniczej. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec mężczyzn dozór policyjny.Czytaj też: Policja podsumowała działania prowadzone w związku z protestami rolników

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD