MEBIN

Konkurs fotograficzny „Inspiracje Słońcem”

Jubiler Ako

Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie zaprasza do udziału w VI edycji międzynarodowego konkursu fotograficznego „Inspiracje Słońcem”.

Przedmiotem fotografii konkursowej powinno być Słońce – nasza gwiazda dzienna. Organizatorzy chcą, jednak odejść od prac czysto astronomicznych, wykonywanych za pomocą teleskopu i zachęcają do ujęcia Słońca w sposób artystyczny. Przykładem może być wschód lub zachód Słońca, nietypowa słoneczna sceneria, fascynacje oświetleniem, refleksy i światłocienie, osoby lub przedmioty ze Słońcem w tle, itp.

Każdy z autorów może nadesłać do 3 fotografii (każda praca oceniana będzie oddzielnie) wykonanych dowolną techniką. Prace w formacie JPG o wymiarach min. 1200 x 1600 pikseli i maksymalnie w plikach nie przekraczających 4MB wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym należy nadsyłać na adres: fotokonkurs@radziejow.edu.pl.

Zdjęcia należy nadsyłać do 4 czerwca 2021 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 18 czerwca 2021 r.

Najlepsze prace zaprezentowane będą w formie wystawy, której otwarcie odbędzie się 18 czerwca 2021 r. w Zespole Szkół i Placówek w Radziejowie oraz opublikowane zostaną w witrynie www.radziejow.edu.pl. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatora konkursu.


Czytaj też: Regionalny konkurs na bajkę

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW