KONKURSY WIEDZY TECHNICZNEJ W „ELEKTRYKU”

Reklama

Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Radomsku już po raz piąty organizuje konkursy wiedzy z dziedziny elektroniki i informatyki. Wziąć w nich mogą udział uczniowie szkół średnich, gimnazjalnych i podstawowych. Wystarczy wcześniej zalogować się na stronie konkursowej, założyć konto – zapoznać się z regulaminem i w dniach 20 i 21 lutego 2018 r. zabłysnąć w teście wiedzy. Strony konkursowe są już dostępne pod adresami i na facebooku:

  • puchar.zse-e.edu.pl
  • elektronik.zse-e.edu.pl

Konkursy zgromadziły już łącznie około 1000 uczestników, głownie uczniów gimnazjów. Polegają na rozwiązaniu krótkiego testu eliminacyjnego na platformie e-learnigowej. Suma punktów z dwu dni decyduje o tym, kto weźmie udział w finałach stacjonarnych, które odbędą się 2 marca w Zespole Szkół Elektryczno-Elektronicznych. Dla najlepszych organizatorzy przygotowują Galę Finałową z udziałem członków Polskiego Towarzystwa Informatycznego. Zaproszenie przyjęła już Beata Ostrowska – członek zarządu Polskiego Towarzystwa Informatycznego oraz prof. dr hab. inż. Dominik Sankowski – kierownik Katedry Informatyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej. Uczestnicy finałów i uczniowie wezmą udział w ciekawym wykładzie przygotowanym przez pracowników Politechniki Łódzkiej na temat bezpieczeństwa sieci komputerowych.

Patronem i fundatorem nagrody głównej  jest starosta Beata Pokora. Nagrodę specjalną – Puchar dla najbardziej aktywnie działającej szkoły wręczy Dyrektor ZSE-E w Radomsku. Można będzie też wygrać cenne nagrody rzeczowe od sponsorów m.in czeki po 500 zł, zniżkę na kurs prawa jazdy czy naukę jazdy w trudnych warunkach, Do wygrania jest również sprzęt komputerowy i nagrody niespodzianki ufundowane przez Społeczną Akademię Nauk w Radomsku.

(info: ZSE-E)

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD