MINI TOUR DE RADOMSKO DLA JANUSZA

Reklama

Z powodu padającego deszczu nie doszła do skutku czwarta edycja rajdu rowerowego Tour de Radomsko. Zamiast planowanego blisko 40-kilometrowego przejazdu rowerzyści, których nie wystraszyła aura pokonali symboliczną trasę wokół centrum miasta. „Prawdziwy” Tour de Radomsko zostanie zorganizowany w innym terminie.

Jak co roku rajdowi Tour de Radomsko przyświeca charytatywny cel. Tym razem jest to zbiórka środków na rzecz Janusza Plewińskiego, znanego radomszczanom m.in. z organizacji Radomszczańskich Spotkań Integracyjnych.

– Pomimo fatalnej pogody chcemy przejechać choćby 4 kilometry. Chcemy, aby Janusz wiedział, że o nim myślimy. Zasługuje na to – powiedział organizator imprezy Artur Kwiatkowski z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomsku.

Odwołanie planowanego wcześniej 40-kilometrowego rajdu nie oznacza odwołania zbiórki pieniędzy na rzecz Janusza Plewińskiego. Pieniądze będą zbierane dziś (niedziela, 20 sierpnia 2017 r.) w Miejskim Domu Kultury, podczas zaplanowanego na godz. 17.00 spektaklu „Sex, prochy i rock’n’roll”.

– Gdy tylko poprawi się pogoda zorganizujemy rajd na zasadach wcześniej ustalonych, w pełnym wymiarze. Wówczas odbędą się wszystkie zaplanowane na dziś atrakcje. Będzie również kontynuowana zbiórka pieniędzy dla Janusza – zapewnia Artur Kwiatkowski.

Wkrótce Janusz Plewiński zostanie odznaczony Medalem Miasta Radomsko.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD