Select

“O Wschodzie” – spotkanie autorskie z Marcinem Kydryńskim

Polonaisse

Miejska Biblioteka Publiczna w Radomsku zaprasza na spotkanie autorskie z Marcinem Kydryńskim.

W sobotę (7 maja) w siedzibie biblioteki o godz. 16.00 rozpocznie się spotkanie z Marcinem Kydryńskim, które poprowadzi Paweł Dudek.

Marcin Kydryński – radiowiec, wędrowiec, fotograf. Chwilami piosenkopisarz, producent płytowy, organizator koncertów i festiwali.

Przez ponad 30 lat współtworzył wizerunek radiowej Trójki, a jego audycja „Siesta” została wybrana jedną z najpopularniejszych w historii stacji. Odszedł w maju 2020, w geście protestu przeciwko przejęciu programu przez polityków. Od lipca 2020 roku prowadzi autorską audycję „Pora Siesty” w Radiu Nowy Świat w godzinach 15 – 17.

Premiera książki “O Wschodzie” odbyła się 23 marca 2022 roku. “O Wschodzie” jest książką intymną, chwilami wręcz ostentacyjnie, dojmująco szczerą. Autor nazywa ją swoją duchową autobiografią. Wraca nie tylko na Wschód, ale i do świata dzieciństwa, pierwszych miłości, olśnień w sztuce i dramatu utraty najbliższych.

„Wierzę, że przywołana przy tej okazji osobista antologia myśli Wschodu przyniesie Państwu, w te i przyszłe niełatwe dni, pewne pocieszenie” – Marcin Kydryński.

Wstęp na wydarzenie wolny.

CZYTAJ TEŻ: Wystawa żywych pająków i skorpionów w MDK w Radomsku

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD