LOKALNI SPOŁECZNICY

POPRZEZ ZUMBĘ POMOGĄ RAFAŁOWI STANĄĆ NA NOGI

W sobotę 18 marca 2017 r. odbędzie się w Radomsku Wielki Charytatywny Maraton Zumby. Jest to kolejne wydarzenie w ramach akcji „Rafał staje na nogi”.

Maraton rozpocznie się 18 marca 2017 r. o godzinie 16.00 w hali sportowej przy Zespole Szkolno – Gimnazjalnym nr 4 w Radomsku, a poprowadzi go liczne grono instruktorów zumby.
Podczas imprezy przewidziane są dodatkowo kiermasze produktów oraz konkursy z nagrodami. Do nabycia będą także cegiełki dobroczynności, które wezmą udział w losowaniu nagród.

Wstęp na maraton jest płatny:
15 zł – przy zakupie biletu do dnia 5 marca
20 zł – przy zakupie biletu od dnia 6 marca do dnia maratonu

Bilety można zakupić dokonując wpłaty na konto Rafała 69 8980 0009 2027 0076 9718 0006 (w tytule podajemy: Pomoc dla Rafała – darowizna, maraton) lub w siedzibie Komendy Hufca ZHP Radomsko przy ul. Bugaj 3 w Radomsku i biurze Panaceum Fitness Club w Radomsku.

Zebrane środki w CAŁOŚCI zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację Rafała Garbaciaka.

Przypomnijmy – Rafał 18 października 2016 r. przeszedł rozległy udar niedokrwienny mózgu, w wyniku którego doznał niedowładu prawej strony ciała oraz nie mówi. Obecnie przebywa w ośrodku rehabilitacyjnym i każdego dnia daje z siebie wszystko, aby stanąć na nogi. Do powrotu do normalności, oprócz jego woli walki, potrzebne są również środki finansowe na rehabilitację.

Organizatorami maratonu są: Hufiec ZHP Radomsko, Panaceum Fitness Club Radomsko, Miasto Radomsko.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła redakcja „Pomiędzy Stronami”.

Tagi
Pokaż więcej
Jubiler Ako

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW