Starosta zaprasza mieszkańców na odbiór kończącego się remontu ulicy Piłsudskiego

Reklama

Remont ulicy Piłsudskiego w Radomsku ma się ku końcowi. Na odbiór zrobionej drogi nowy starosta Łukasz Więcek zaprasza mieszkańców. Będzie okazja do zgłoszenia ewentualnych uwag, co do wykonania jezdni.


Społeczny odbiór remontu ulicy Piłsudskiego

Zbliża się koniec remontu ulicy Piłsudskiego w Radomsku na odcinku od ronda na skrzyżowaniu z ulicą Targową do skrzyżowania z ulicą Spacerową. Trwają ostatnie prace wykończeniowe, a ulica wkrótce oddana zostanie do użytku.

Zanim to jednak nastąpi, starosta Łukasz Więcek zaprasza mieszkańców do społecznego odbioru tej inwestycji i podkreśla, że taka praktyka będzie kontynuowana przy kolejnych przedsięwzięciach realizowanych przez starostwo.

Spotkanie z przedstawicielami urzędu odbędzie się w poniedziałek, 20 maja o godz. 13.00 na parkingu Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Podczas spotkania mieszkańcy będą mogli wnieść ewentualne uwagi dotyczące wyremontowanej ulicy, a sporządzony na tej podstawie protokół przekazany zostanie komisji odbiorowej, która będzie musiała się do wskazanych zastrzeżeń odnieść.

Inwestycja warta 3,4 mln zł, trwała prawie 9 miesięcy (od września 2023 roku). W ramach przeprowadzonych prac wykonano remont kanalizacji deszczowej, wymianę konstrukcji jezdni na całej długości i szerokości, zlikwidowano kolizje i uregulowano wszystkie naziemne elementy podziemnej infrastruktury, wymieniono stare nawierzchnie chodników (poza odcinkiem od ul. Pułaskiego do KPP) i krawężniki, wybudowano nowy system oświetlenia ulicznego, a także dokonano renowacji pasów zieleni.

Uwaga!

W związku z licznymi prośbami mieszkańców godzina społecznego odbioru inwestycji – remontu odcinka ul. Piłsudskiego w Radomsku planowana na poniedziałek 20 maja 2024 r. zostaje zmieniona (z godz. 13.) na godz. 17.Czytaj też: Spotkanie z Arturem Andrusem zakończyło XXI “Tydzień Bibliotek” w MBP w Radomsku [FOTO]

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD