EGZAMIN NA 100 PROCENT

Reklama

Uczniowie klasy trzeciej Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomsku (z profilu handlowego) z dumą odebrali świadectwa potwierdzające zdany egzamin z kwalifikacji A18 (prowadzenie sprzedaży). 

Egzamin zdało 100 procent uczniów. Wielu z nich na 100 procent, a średnia z części pisemnej i praktycznej (egzamin odbywał się już w wakacje) wyniosła 86 procent. Jest to bardzo dobry wynik, ze względu na zakres wiedzy i umiejętności, jaką musieli wykazać się zdający.

Egzamin obejmował wiedzę m.in. z ekonomiki handlu, elementów prawa czy bardzo rozległej dziedziny wiedzy, jaką jest towaroznawstwo (ogólne, artykułów żywnościowych i wyrobów nieżywnościowych).

(tekst: Weronika Wosińska II B)


Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida oraz iOS w sklepach Google Play i App Store.
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD