„EKONOMIK” NAJAKTYWNIEJSZĄ SZKOŁĄ DNIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Reklama

12 kwietnia 2017 r. reprezentacja ZSE w składzie: dyrektor ZSE Małgorzata Kołodziejska, szkolny koordynator Dnia Przedsiębiorczości Sylwia Gnoińska oraz uczniowie klasy IIA Anna Kołodziejska, Angelika Stępińska i Patryk Kowalski uczestniczyli w uroczystości podsumowania 13 edycji Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorczości, która odbyła się na Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Warto nadmienić, że Zespół Szkół Ekonomicznych w Radomsku już czwarty raz został uhonorowany prestiżową statuetką i zdobył tytuł „Najaktywniejszej szkoły w programie Dzień Przedsiębiorczości 2016 za wspieranie młodzieży w podejmowaniu świadomych wyborów edukacyjnych i zawodowych”. Istotną informacją jest fakt, że w projekcie wzięło udział aż 699 szkół z całej Polski i tylko 20, w tym radomszczańska szkoła zdobyło wyróżnienie.

Program objęty jest honorowym patronatem prezydenta RP Andrzeja Dudy. Wśród zaproszonych gości była obecna wiceminister edukacji Marzena Machałek, która wręczała statuetki i dziękowała za wkład w edukację i rozwój zawodowy młodych ludzi oraz Komitet Honorowy Dnia Przedsiębiorczości w składzie: prezes Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP prof. dr hab. Elżbieta Mączyńska, poseł na Sejm RP Ewa Tomaszewska i prezes Zarządu Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości Zbigniew Modrzewski. Uroczystość uświetnił koncert dwóch młodych wiolonczelistów.

Koordynatorami Dnia Przedsiębiorczości w ZSE od wielu lat są nauczycielki przedmiotów zawodowych Sylwia Gnoińska, Izabela Raksa oraz Edyta Smędzik aktywnie włączając się w organizację programu w szkole. Jesteśmy przekonani, że nie jest to nasza ostatnia statuetka i już 26 kwietnia będziemy uczestniczyć w kolejnej 14 edycji programu, który sprzyja podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.

(tekst: Sylwia Gnoińska – koordynator szkolny DP)

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD