W „EKONOMIKU” WYSTARTOWAŁ KOLEJNY PROJEKT „ERASMUS+”.

Reklama

Zespół Szkół Ekonomicznych po raz kolejny realizuje projekt mobilnościowy przy wsparciu programu Unii Europejskiej Erasmus+ . Tym razem projekt „Mobilność poszerza horyzonty”, autorstwa nauczycielki i koordynatorki  całego przedsięwzięcia Magdaleny Geniusz-Starostki, otrzymał dofinansowanie w wysokości 150.000 euro.

W ramach zaplanowanych działań odbędzie się 5 wyjazdów na staże zagraniczne dla uczniów wszystkich zawodów jakie oferuje szkoła. Będą to dwutygodniowe staże zawodowe w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Francji. Projekt potrwa dwa lata a każdorazowy wyjazd poprzedzony będzie przygotowaniami językowymi, pedagogicznymi i kulturowymi.

W chwili obecnej do pierwszego wyjazdu przygotowują się uczniowie klas trzecich w zawodach technik cyfrowych procesów graficznych, fototechnik i technik handlowiec. Stażyści będą zdobywać doświadczenie zawodowe na południu Hiszpanii w mieście Grenada. Pobyt w urokliwej Andaluzji rozpocznie się już 13 października.
Wszyscy uczestnicy staży otrzymają na zakończenie projektu dokumenty Europass, które będą potwierdzały zdobyte przez młodzież doświadczenie zawodowe.

Koordynatorem projektu jest Magdalena Geniusz – Starostka

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD