BIEGIEM PO KILOMETRY DOBRA

Reklama

W najbliższą sobotę 2 kwietnia w godz. 10.00 – 22.00 trwać będzie bieg po kilometry dobra. Akcja odbywać się będzie w Panaceum Fitness Club przy ulicy Sierakowskiego 15-17 w Radomsku. Wydarzenie odbędzie się w ramach ogólnopolskiej kampanii Kilometry Dobra, której mecenasem w Radomsku jest Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Osób Niepełnosprawnych „Koniczynka”.

– Osoby, które zechcą wziąć udział w akcji będą miały za zadanie pobiec na bieżni treningowej na dowolnym dystansie. Nie ma żadnych ograniczeń co do czasu i dystansu biegu. Każdy przebiegnie tyle ile zdoła. Może to być kilka metrów lub kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt kilometrów. Za każdy kilometr pokonany przez wolontariuszy na bieżni, sponsor akcji wypłaci 10 złotych – informuje Karolina Turowska z radomszczańskich „Kilometrów Dobra”.

Pieniądze zebrane podczas sobotniego wydarzenia zostaną przeznaczone – zgodnie z celem kampanii Kilometry Dobra w Radomsku – na wyposażenie centrum rehabilitacyjnego powstającego na zapleczu Szpitala Powiatowego w Radomsku. Chętni biegacze mogą się zgłaszać na facebookowym profilu Kilometry Dobra Radomsko.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD