„EKONOMIK” NA GALI PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Reklama

Reprezentacja Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomsku w składzie: dyrektor ZSE Małgorzata Kołodziejska, szkolni koordynatorzy Dnia Przedsiębiorczości Sylwia Gnoińska i Izabela Raksa oraz przedstawiciele samorządu szkolnego Klaudia Janik i Mateusz Siciński uczestniczyli w uroczystości podsumowania 14 edycji Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorczości, która odbyła się na Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Warto nadmienić, że Zespół Szkół Ekonomicznych w Radomsku już piąty raz został uhonorowany prestiżową statuetką i zdobył tytuł „Najaktywniejszej szkoły w programie Dzień Przedsiębiorczości 2017 za wspieranie młodzieży w podejmowaniu świadomych wyborów edukacyjnych i zawodowych”. Istotną informacją jest fakt, że w projekcie wzięło udział aż 630 szkół z całej Polski i tylko 20, w tym nasza szkoła zdobyło wyróżnienie.

Program objęty jest honorowym patronatem prezydenta RP Andrzeja Dudy. Wśród zaproszonych gości była obecna minister edukacji Anna Zalewska, która wręczała statuetki i dziękowała za wkład w edukację i rozwój zawodowy młodych ludzi oraz Komitet Honorowy Dnia Przedsiębiorczości w składzie: prezes Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP prof. dr hab. Elżbieta Mączyńska, poseł na Sejm RP Ewa Tomaszewska i prezes Zarządu Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości Zbigniew Modrzewski. Uroczystość uświetnił koncert młodych wokalistek.

Koordynatorami Dnia Przedsiębiorczości w ZSE od wielu lat są nauczycielki przedmiotów zawodowych Sylwia Gnoińska, Izabela Raksa oraz Edyta Smędzik i Anna Rudek-Kowalczyk.

(info: Sylwia Gnoińska, szkolny koordynator DP)

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD