ŚWIATOWY TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W „EKONOMIKU”

Reklama

W dniach 13-19 listopada 2017 r. odbył się jubileuszowy X Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, który jest realizowany jednocześnie w ponad 120 krajach świata. W związku z tym Zespół Szkół Ekonomicznych w Radomsku po raz kolejny przystąpił do udziału w programie OTWARTA FIRMA przy wieloletniej współpracy z Fundacją Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Dzięki temu projektowi szkoła wzięła udział w największym na świecie wydarzeniu, mającym na celu promocję przedsiębiorczości wśród młodych ludzi oraz otrzymała możliwość wzbogacenia swojej oferty edukacyjnej o ciekawe zajęcia przygotowujące uczniów do planowania ścieżki edukacyjnej.

W kolejnych dniach w szkole odbył się szereg spotkań z przedstawicielami lokalnego biznesu, instytucji publicznych i przedsiębiorstw prywatnych. Dzięki dużemu zaangażowaniu dyrekcji i wszystkich nauczycieli w realizację tego przedsięwzięcia, szkoła stworzyła sprzyjającą atmosferę dla współpracy z przedstawicielami życia gospodarczego w naszym regionie,  budując pozytywne relacje z lokalnym środowiskiem biznesu a także umożliwiła młodzieży bezpośredni kontakt z przedstawicielami firm.

Na zakończenie projektu zostaną wręczone certyfikaty potwierdzające udział szkoły, firm bądź instytucji oraz wolontariuszy i nauczycieli zaangażowanych w realizację programu. Warto dodać, że w poprzednich edycjach tego programu „Ekonomik” został dwukrotnie wyróżniony statuetką i znalazł się w gronie najaktywniejszych placówek w Polsce.

(koordynator projektu – Sylwia Gnoińska)

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD