FILMOWA GRA MIEJSKA Z I LO

Reklama

I Liceum Ogólnokształcące im. F. Fabianiego w Radomsku oraz Lider Filmoteki Szkolnej zapraszają uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w Filmowej Grze Miejskiej pod hasłem “Podróż za jeden uśmiech”, realizowanej w ramach projektu “Filmoteka Szkolna. Akcja!” we współpracy z Filmoteką Narodową i Centrum Edukacji Obywatelskiej przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

filmoteka

“Podróż za jeden uśmiech”, to gra łącząca zabawę i rywalizację, z nauką o historii kina. Uczestnicy wcielą się w role podróżników po światowej kinematografii. Gra rozpocznie się oficjalną inauguracją, w dniu 27 września 2016 r. o godz. 8.30 w pracowni Filmoteki Szkolnej w I LO (sala nr 17). Szczegółowe warunki udziału w grze zostały zawarte w regulaminie Filmowej Gry Miejskiej.

Celem Gry jest dotarcie przez uczestników (2 – osobowe zespoły) do wszystkich Stacji w jak najkrótszym czasie i wykonanie zadań. Głównym kryterium końcowej klasyfikacji zespołów, jest zgromadzenie przedmiotów otrzymanych na każdej ze Stacji po wykonaniu zadania. Nagrody dla trzech zespołów zostaną przyznane przez Organizatora w drodze losowania. Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają pamiątkowe gadżety.

Uczniowie uczestniczący w Grze muszą posiadać pisemną zgodę rodziców lub prawnych opiekunów na udział w Grze, według wzoru stanowiącego załącznik nr 3. Opiekun zespołu, zarówno uczniów szkół gimnazjalnych jak i ponadgimnazjalnych, jest zobowiązany do dostarczenia wypełnionych zgód prawnych opiekunów uczniów wraz z formularzem zgłoszeniowym lub w miejscu startu Gry, przed jej rozpoczęciem.

Formularze zgłoszeniowe do udziału w zabawie (załącznik nr 2) należy dostarczyć do sekretariatu I LO w Radomsku do dnia 22 września 2016 r., do godz. 15.00.

Formularze można pobrać ze strony http://www.fabiani.edu.pl

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD