Reklama
Z ŻYCIA MIASTAZ ŻYCIA MIASTA I POWIATU

MAGDALENA SPÓLNICKA PODSUMOWAŁA KAMPANIĘ. JAK ZAUWAŻYŁA WYBIERA WARTOŚCI I POLSKĘ OLGI TOKARCZUK…

Magdalena Spólnicka, ubiegająca się o mandat poselski z listy Koalicji Obywatelskiej podsumowała kampanię wyborczą. Jak stwierdziła kampania była wyjątkowa, ponieważ polegała na setkach rozmów, czasem trudnych, czasem łatwiejszych, ale na pewno bardzo emocjonujących i merytorycznych. Spólnicka zachęcając do pójścia w najbliższą niedzielę (13 października) na wybory zauważyła, iż nie są to tylko wybory pomiędzy propozycjami czy też programami dotyczącymi ochrony zdrowia, edukacji czy rynku pracy. To też wybory dotyczące wartości…

Magdalena Spólnicka z lokalnymi dziennikarzami spotkała się w pobliżu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomsku. – Miejsce spotkania nie jest przypadkowe. Wczoraj (10 października – dop. red.) co nas bardzo cieszy Nagrodę Nobla otrzymała Olga Tokarczuk. Olga Tokarczuk, jest symbolem i uosobieniem jest to osoba zaangażowana we wszystko to, co dotyczy codziennego życia Polek i Polaków. Jest uosobieniem bardzo wielu wartości, które dla mnie, dla mojej drużyny, sympatyków i Polaków chcących żyć w demokratycznej Polsce są bardzo ważne – zauważyła Spólnicka.

O jakich wartościach mowa? – 13 października będziemy decydować o demokracji, o wolnych sądach, o wolności słowa, o wolności zgromadzeń, o wolności wyboru. Będziemy też decydować o godności, szacunku, tolerancji, otwartości i wspólności – mówiła Spólnicka. – Dla mnie i dla mojej drużyny te wartości są najbliższe. O  te wartości będziemy walczyć bez względu na wynik wyborów – dodała.

 

Tagi
Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW